فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language

Udemy Master The Grammar Of Any Language

 

دستور زبان يا گرامر مجموعه قوانین و ضوابط حاکم بر ساختار واژه‌ها، جملهها، واجها و آواها و معناها در زبان است. به عبارت دیگر، دستور زبان مجموعه قواعد و آیین‌هایی است که اهل زبان آن‌ها را به‌طور ناخودآگاه فراگرفته و زبان‌آموزان، برای درک بهتر گفتار و نوشتار اهل زبان، آن را می‌آموزند. در تقسیم‌بندی‌های سنتی، دستور زبان به‌طورکلی از دو شاخه واژه‌شناسی (صرف) و جمله‌شناسی (نحو) تشکیل شده‌است . صرف و نحو با هم دستور یک زبان را تشکیل می‌دهند. ولی امروزه دستور زبان را، که زیرشاخه‌ای از دانش زبان‌شناسی به شمار می‌آید، دارای بخش‌های آواشناسی، واج‌شناسی، صرف، نحو و معناشناسی می‌دانند. در زبان‌شناسی، گرامر مجموعه‌ای از قوانین ساختمانی در زبان است که ساخت جمله‌ها، عبارت‌ها، و کلمه‌ها را در هر زبانی معیّن می‌کند. این اصطلاح همچنین به مطالعهٔ این قوانین نیز اطلاق می‌شود که دراین‌ زمینه شامل علم نحو، ریخت‌شناسی، و واج‌شناسی است که اغلب با آواشناسی، معناشناسی، و عملگرایی کامل می‌شود . زبان‌شناسان عموماً این اصطلاح را به قوانین املایی اطلاق می‌کنند، هرچند کتاب‌های کاربردی و راهنماهای متداول که خودشان را دستور زبان می‌نامند ممکن است به قواعد املا و نشانه‌گذاری اطلاق شوند.

Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-2-www.download.ir

گرامر ساختار و سامانه زبان است . دستور زبان شامل زبان‌شناسی نحوی و ساخت‌شناسی واژگانی زبان است. بسیاری بر این باور هستند دستور زبان یا گرامر شامل قوانین زبان است در صورتی که حقیقتاً هیچ زبانی شامل قانون نیست . زیرا قانون توسط عده‌ای وضع می‌شود ولی گرامر توسط هیچ کس وضع نشده است. زبان به مرور زمان تغییر می‌کند. به تعریفی دیگر دستور زبان بازتابی از زبان در یک دوره مشخص است. گرامر زبان باعث می‌شود تا آموزندگان زبان، سریع تر و تاثیرگذارتر آن را بیاموزند. وقتی آموزندگان زبان؛ دستور زبان را بیاموزند، قادرند خیلی چیزها را خود درک کنند و از مراجعه به معلم و کتاب بی‌نیاز شوند. گوینده هر زبانی، برای استفاده از زبانش، مجموعه‌ای از قوانین را دارد. این دستور زبان است و دست‌کم درمورد زبان بومی هر فرد اکثریت زیادی از اطلاعات درونش به‌وسیلهٔ مطالعهٔ آگاهانه یا آموزش به دست نمی‌آید، بلکه به‌وسیلهٔ مشاهدهٔ دیگر گویندگان میسر است. بخش عظیمی از این عمل در دورهٔ کودکی انجام گرفته‌است. زبان‌آموزان بعدها در زندگی، درگیر حجم بزرگ‌تری از راهنمایی‌های دقیق می‌شوند. اصطلاح گرامر می‌تواند برای توصیف قوانینی که رفتار زبانی گروهی از گویندگان را تعیین می‌کند، مورد استفاده قرار بگیرد. فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language توسط یکی از مدرسین حرفه ای زبان بنام Kelsey Ray طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور Udemy این مجموعه آموزشی را در اختیار عموم قرار داد .

 

  اطلاعات بیشتر

توضیحات
تاریخ انتشار : 2016
تعداد دیسک : 1 عدد
زبان : انگلیسی
بسته بندی : قاب دی وی دی و کاور رنگی
زیرنویس : ندارد
کیفیت
کیفیت : 1280x720

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language

ارسال سریع

ارسال با پیک موتوری داخل تهران و پست پیشتاز برای شهرستان ها

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

  • نمایش: 2478
  • مدل محصول: 2016
  • موجودی: در انبار
  • 15,000تومان

برچسب ها: خرید, خرید پستی, خرید آنلاین, خرید اینترنتی, خرید فیلم آموزشی, خرید پستی فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language با کیفیت اچ دی بطور کامل, خرید اینترنتی فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language با قیمت مناسب