فیلم مستند Man vs Wild انسان در برابر طبیعت

مستند Man vs Wild انسان در برابر طبیعت


داستان هر فصل مستند Man vs Wild از این قرار است که Grylls همراه با دست اندرکاران این مستند منطقه زندگی خود را ترک می کنند و به منطقه ای ناشاخته می روند تا یک زندگی جدید را تجربه کنند . در هر قسمت Grylls باید بتواند خود را با شرایط طبیعی زندگی وفق دهد و جان سالم از این مناطق به در ببرد . او باید به مناطقی مانند صحراهای خشک , جنگل های خطرناک , کوهستان ها و مناطق دیگری سفر می کنند و باید بتواند که با استفاده از امکانات موجود طبیعی در آن مناطق زنده بماند و راه خود را به سوی مکان مورد نظرش پیدا کند . فیلم برداری هر قسمت حدودا 7 الی 10 روز طول می کشد . تیم تهیه کننده قبل از هر قسمت به شناسایی منطقه مورد نظر می پردازد و خود Grylls نیز 2 روز قبل از فیلم برداری به منطقه وارد می شود تا با محیط آن جا آشنا گردد . سپس توسط یک هواپیما او به محل مورد نظر برده می شود و Grylls با یک سقوط آزاد به نقطه مشخص شده می رسد و باید راه خود را پیدا کند تا بتواند جان سالم به در ببرید . این مستند پر از صحنه های زیبا و دیدنی است که دیدن آن را به طرفداران مستند های طبیعت و هیجان انگیز پیشنهاد می کنیم .
طلاعات بیشتر

توضیحات
تعداد دیسک : 16 دی وی دی
زبان : انگلیسی
بسته بندی : کاور رنگی و قاب دی وی دی
زیرنویس : ندارد
تعداد فصل ها : 7 فصل
کیفیت
کیفیت : 720p

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

فیلم مستند Man vs Wild انسان در برابر طبیعت

ارسال سریع

ارسال با پیک موتوری داخل تهران و پست پیشتاز برای شهرستان ها

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

  • نمایش: 11073
  • مدل محصول: حیات وحش - طبیعت
  • موجودی: در انبار
  • 80,000تومان

گزینه های در دسترس

برچسب ها: خرید فیلم مستند Man vs Wild انسان در برابر طبیعت, خرید پستی فیلم مستند Man vs Wild انسان در برابر طبیعت, خرید اینترنتی فیلم مستند Man vs Wild انسان در برابر طبیعت, خرید مستند انسان در برابر طبیعت

فیلم مستند World Most fangerous Gang   این بار با نشنال جغرافی سفر می کنیم به السالو..
15,000تومان

مجموعه فیلمهای Laurel and Hardy لورل و هاردی لورل و هاردی زوج مشهور کمدین می باشند..
95,000تومان

فیلم مستند BBC Life Complete Series مستند بی بی سی زندگی BBC Life به موضوعات جذابی..
75,000تومان