پکیج منابع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

پکیج منابع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان


این پکیج کامل ترین پکیج منابع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد. این پکیج دارای آموزش تمامی مهارت های زبان انگلیسی به کودکان می باشد . والدین همیشه به دنبال منابع و مجموعه هایی برای کودکان خود هستند که در سریع ترین و بهترین شکل پیرامون خود را شناخته و بتوانند به درستی صحبت کنند . منابع این مجموعه بسیار متنوع و جذاب می باشد و به والدین کمک می کنند که به راحتی و سادگی زبان انگلیسی را به کودکان خود بیاموزند . اغلب والدین علاقه دارند، زبان دوم را از همان ابتدای کودکی به کودکان خود آموزش دهند که با این منابع آموزش زبان انگلیسی به خردسالان به راحتی صورت خواهد گرفت. والدین همیشه وقت و حوصله کافی را برای آموزش زبان دوم به کودک خود ندارند و اغلب نمی توانند از نحوه ی صحیح آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند. به همین منظور ما این پکیج کامل را برای کودکان فراهم کرده ایم که با داشتن آن، کودکان به راحتی زبان انگلیسی را می توانند فرابگیرند. جهت آشنایی شما با این پکیج ارزشمند بخشی از منابع آن را همراه با توضیحات مختصر در قسمت زیر آورده شده است.


مجموعه آموزشی Magic English یکی از بی نظیر ترین مجموعه های آموزشی ویژه کودکان است. این مجموعه از شرکت والت دیزنی تهیه شده که از تولیدکنندگان کارتون های معروف (سیندرلا،میکی موس،شیرشاه و …) میباشد . روش آموزش این مجموعه به این صورت است که در ابتدا درس مربوطه را توضیح می دهد سپس به صورت شعر و موسیقی همان درس را مجددا پخش می کند. همچنین اسامی تمامی حیواناتی که شخصیت های کارتونی دیزنی هستند را همراه با زیرنویس بیان می کند. وجود شخصیت های معروف این مجموعه آموزشی باعث جذابیت بیشتر برای کودکان می شود. مجموعه مجیک انگلیش حروف و کلمات انگلیسی را به کودکان شما به بهترین شکل آموزش میدهد . تفاوت این مجموعه با مجموعه های موجود در بازار (نسخه های ۲ و ۷ DVD) این است که این مجموعه دارای کیفیت تصویر بالا و همراه با تمرینات جذاب است. وجود همین ویژگی های منحصر به فرد باعث یادگیری بهتر کودک شما می شود.

مجموعه LeapFrog Learning یکی از مجموعه های ویدیویی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد. این مجموعه حروف الفبا را با سبک جدیدی به کودکان شما آموزش می دهد. شخصیت های اصلی مجموعه  قورباغه های بامزه ای هستند که با روش های متنوع و خاصی این مجموعه را به کودکان آموزش می دهند. این مجموعه علاوه بر آموزش الفبا ، آموزش اعداد و طرز ساخت واژگان را نیز برای زبان آموزان عزیز آماده کرده است. مجموعه فوق دارای ۱۳ قسمت است که هر کدام از قسمت ها به آموزش یک بخش از مجموعه می پردازد و همچینین کیفیت تصویر بالایی دارد ، مجموعه “لیپ فراگ” همراه با شعر و موسیقی است و  همین امر باعث می شود کودکان با علاقه و شور و هیجان بیشتری مجموعه را دنبال کنند.


مجموعه کارتونی Pocoyo از مجموعه های خوب آموزش زبان انگلیسی به کودکان به شمار می آید .مجموعه ویدیویی پوکویو، در قالب ۲ فصل آموزشی می باشد که در مجموع دارای بیش از ۱۰۰ قسمت آموزشی است که هر کدام از این قسمت ها، دارای موضوعات متنوع و آموزنده می باشند. آموزش این مجموعه ویدیویی، همراه با انیمیشن است که باعث ایجاد ارتباط با کودک میشود ، این مجموعه تصمیم دارد که ابتدا کودک شما را از طریق انیمیشن ها، به مجموعه جذب کند و موضوعات و مهارت های مختلف زبان انگلیسی را به او آموزش دهد. مجموعه کودکانه پوکویو، بسیاری از لغات و کلمات زبان انگلیسی را همراه با سرگرمی و تمرین و تکرار به کودک شما آموزش خواهد داد.


مجموعه ویدیویی Your Baby Can Read یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی همراه با شعر و ترانه به کودکان است ، این مجموعه آموزشی دارای ۴ سطح (Starter،۱،۲،۳) ویدیویی می باشد که هر ۴ مهارت (Reading – Writing – Listening – Speaking) زبان انگلیسی را به کودک شما آموزش می دهد. یادگیری زبان دوم برای کودکان از یک سن خاصی شروع شود که ۳ تا ۵ سالگی بهترین سن برای یادگیری زبان دوم می باشد ، زیرا کودکان از زمان تولد تا ۲ الی ۳ سالگی، شروع به یادگیری زبان مادری می کنند و از ۳ تا ۵ سالگی بهترین زمان برای یادگیری زبان دوم برای آنها میباشد ، این مجموعه دارای خلاصه و مروری (Review) بر ۴ سطح می باشد که در فایل ویدیویی جداگانه ای برای کودکان گردآوری شده است  و همچنین این مجموعه دارای فلش کارت هایی در قالب PDF می باشد که تمامی لغات موجود در مجموعه را بر روی فلش کارت فراهم کرده است


مجموعه ویدیویی Alpha Blocks یکی از بهترین مجموعه های آموزش الفبای انگلیسی به کودکان است. مجموعه آلفا بلاک همراه با شعر و موسیقی طراحی شده است و هدف این مجموعه ایجاد ارتباط با کودک و یادگیری بهتر حروف الفبای انگلیسی برای کودکان است. هر حروف به صورت یک شخصیت کارتونی است. در ابتدا این شخصیت های کارتونی (حروف) خود را معرفی کرده و بعد با آوردن مثال برای هر قسمت، آموزش را کامل تر را می نمایند. مجموعه آلفا بلاک به چگونگی تلفظ حروف نیز کمک می کند.


مجموعه ویدیویی Gogo Loves English از مجموعه های آموزشی ویژه کودکان میباشد ، مجموعه گوگو لاوز انگلیش دارای ۱ DVD است که در این دی وی دی ۳۹ موضوع مختلف آموزش داده می شود ، روش آموزش به این صورت است که در ابتدا درس مربوطه را با کمک شخصیت های کارتونی توضیح می دهد سپس به صورت شعر و موسیقی همان درس را برای شما تکرار می کند.  تمام مجموعه دارای زیرنویس انگلیسی است و  وجود زیرنویس و تکرار کلمات و جملات باعث یادگیری بهتر در  کودکان می شود. این مجموعه به یادگیری کلمات و جملات انگلیسی می پردازد و تلفظ صحیح حروف در کودکان را تقویت می کند.


مجموعه The Express Picture Dictionary یکی از دیکشنری های تصویری خوب زبان انگلیسی بشمار می آید  که لغات را همراه با تصاویر جذاب به شما زبان آموزان عزیز آموزش می دهد. این مجموعه دارای Student Book – Work Book – Teacher’s Activity Book است که همه این کتاب ها دارای فایل های صوتی می باشند. مجموعه فوق، علاوه بر فایل PDF و MP3 فایل نرم افزار نیز دارد و  فایل نرم افزار قابلیت اینتراکتیو را به زبان آموزان عزیز فراهم کرده که با استفاده از آن بتوانند به صورت سرگرمی زبان انگلیسی را بیاموزند. این مجموعه دارای بیش از ۱۵۰۰ لغت می باشد. این دیکشنری به دلیل داشتن تصاویر جذاب که همراه با لغات مربوط به خودشان می باشند، بسیاری از کودکان را به خود علاقه مند کرده است.


مجموعه Oxford Word Magic از بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است ، این مجموعه با فضایی مفرح و سرگرم کننده آموزش را برای کودکان لذت بخش کرده است  به طوریکه کودک به مجموعه علاقه مند می شود و تاثیر بیشتری در کودک دارد ، این مجموعه دارای صدها لغت و کلمه انگلیسی است که همراه با تصاویر و تلفظ صحیح به کودکات آموزش داده می شود. در کنار هر واژه انگلیسی، تصویر مربوط به آن واژه قرار دارد که با کلیک بر روی تصویر  کلمه انگلیسی مربوط به تصویر همراه با لهجه صحیح  تلفظ خواهد شد.


مجموعه تصویری Kids ABC  یکی از مجموعه های آموزش الفبای زبان انگلیسی به کودکان می باشد. این مجموعه دارای ۲۴ قسمت آموزشی است که هر کدام از این قسمت ها شامل داستان های جالب ، شعر و ترانه های شاد می باشد. آموزش این مجموعه از طریق نمایش عروسکی، انیمیشن و افرادی صورت می گیرد که خود را تبدیل به شخصیت های کارتونی کرده اند. هدف این مجموعه برای کمک گرفتن از عروسک ها و انیمیشن ها و همچنین اشخاصی که گفته شد این است که یادگیری موثرتر و سریعتر صورت بگیرد. این مجموعه ابتدا کودکان را جذب میکند و سپس آموزش میدهد تا نتیجه ی بهتری در روند آموزش صورت بگیرد


مجموعه ویدیویی Muffin Songs یکی از پرفروش ترین مجموعه های ویدیویی آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان است. این مجموعه دارای ۳۰ درس می باشد که هر درس مربوط به موضوعی متفاوت است. یکی از درس های این مجموعه آموزش حروف الفبا می باشد که کودکان علاوه بر یادگیری  نوشتن حروف ، با طرز تلفظ آن هم آشنا می شوند. آموزش این مجموعه ویدیویی همراه با شعر و موسیقی می باشد. از آنجایی که کودکان به شعر و موسیقی و همچنین شخصیت های کارتونی علاقمند هستند آموزش از این طریق بهتر و آسان تر میباشد و بیشتر جذب مجموعه می شوند. همچنین آموزش این مجموعه همراه با زیرنویس است تا کودک با ساختار کلمات نیز آشنا شود. کودکان همیشه به دیدن کارتون علاقه داشته اند. اگر می خواهید کودک  شما با زبان انگلیسی آشنا شده و آن را یاد بگیرند، مجموعه هایی که به صورت انیمیشن و همراه با آهنگ می باشند می توانند بسیار موثر باشند.


مجموعه ویدیویی English Time یکی از مجموعه های بی نظیر آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان است. هر بخش این مجموعه در مورد موضوع خاصی است و  شخصیت هایی که در این مجموعه هستند ؛ چه واقعی و چه کارتونی با صحبت کردن با یکدیگر راجع به موضوع مربوطه درس را آموزش می دهند. همچنین در این مجموعه حروف الفبا، اعداد، رنگ ها و … را با مثال و تصویر مربوط به آن برای کودکان آماده کرده ایم . مجموعه انگلیش تایم همراه با زیرنویس انگلیسی است و  همچنین آموزش این مجموعه به صورت شعر و موسیقی هم می باشد. زیرا تجربه ثابت کرده است، از آنجایی که کودکان به شعر و موسیقی و شخصیت های کارتونی علاقه دارند بهتر مجموعه را دنبال کرده و سریع تر یاد می گیرند.

توضیحات
تعداد دیسک : 42 دی وی دی
توضیحات دیگر : Alphabet Video Learning Gogo Loves English Disney World of English Magic English Maisy Songs & Nursery Rhymes Pocoyo LeapFrog Top Show The GiggleBellies Musical Adventures Super WHY Theatrino Baby Einstein Ebooks and Graded Readers PlayTime Your baby can read English Time My First English Adventure

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پکیج منابع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

ارسال سریع

ارسال با پیک موتوری داخل تهران و پست پیشتاز برای شهرستان ها

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

  • نمایش: 1650
  • مدل محصول: Learning
  • موجودی: در انبار
  • 215,000تومان

برچسب ها: Alphabet Video Learning, Gogo Loves English, Disney World of English, Magic English, Maisy, Songs & Nursery Rhymes, Pocoyo, LeapFrog, Top Show, The GiggleBellies Musical Adventures, Super WHY, Theatrino, Baby Einstein, Ebooks and, Graded Readers, PlayTime, Your baby can read, English Time, My First English Adventure

اورجینال استیم Tom Clancy's Rainbow Six Siegeیکی از بهترین و با کیفیت‌ترین بازی‌های یوبی‌سافت در سال..
130,000تومان

سی دی کی Life Is Strange 2 Complete SeasonLife is Strange، یکی از آن بازی‌های شاید شدیدا اوریجینال د..
1,000تومان

سی دی کی Trials Rising - Gold Editionبر خلاف نسخه قبلی که سعی به بازگو کردن داستان کرده بود، در شمار..
180,000تومان

سی دی کی اورجینال Age of Empires: Definitive Editionسری Age of Empires را بدون شک می توان یکی ا..
110,000تومان

سی دی کی اورجینال Blackwakeبازی Blackwake یک بازی چند نفره و تیمی در سبک دریانوردی و جنگ های دریایی ..
60,000تومان